Dijital Pazarlama Stratejisi

Dijital Pazarlama Uzmanı Mehmet Çiftcioğlu

İşletmenizin Google aramaların üst sıralarda çıkması için gereken ücretli ve ücretsiz çalışmaları gerçekleştiriyoruz. SEO çalışmaları ile internet sitenizi arama sonuçlarında yukarılara taşıyor, doğru reklam kurguları ile müşterilerinizin karşısına doğru anda çıkmanızı sağlıyoruz.

Google reklam platformu ile Merchant Center, Arama Ağı, Display, Gmail ve YouTube reklam kanallarına özel kampanyalar üretiyoruz.

Merchant Center reklamları ile ürünleriniz müşterilerinizin karşısına fiyat bilgileri ve görselleri ile çıkıyor. Böylece satın almaya en yakın kişilere erişebilirsiniz.

Arama Ağı reklamlarında doğru anahtar kelimeler ve doğru hedefleme ile ürün veya hizmetlerinizi daha az para harcayarak potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz. Unutmayın doğru anahtar kelimeler kadar doğru ‘negatif anahtar kelimeler’ de önemlidir. Reklam bütçenizin boşa harcanmaması için yola doğru strateji ile çıkıyoruz.

Display reklamlar ile sitenize giren kişiler başka sitelere geçtiğinde banner alanlarında reklamlarınızı görmeye devam ediyor. Onlara özel tasarlanan reklamlarla, sitenize geri dönmelerini sağlıyor, alışveriş süreçlerini tamamlamaları için harekete geçiriyoruz.

Gmail reklamları ile müşterilerinizin elektronik postalarına doğrudan çarpıcı mesajlar göndererek fırsatlardan haberdar ediyoruz.

YouTube dünyanın en büyük ikinci arama ağı. Son derece detaylı hedefleme olanakları sayesinde sektörünüzle alakalı videoların öncesinde ya da arasında reklamlarınızı yayınlıyoruz. Böylece gerçekten işletmenizle ilgilenebilecek kişilere erişiyoruz.

Aynı bütçe ile daha çok alışveriş işlemi elde edebilmeniz için reklamları optimize ediyor, markanızı dijital dünyada doğru kişilerle buluşturuyoruz.